O mnie

BIO:

Przez ponad 10 lat przeprowadziłem kilkaset spotkań degustacyjnych, prezentacji win i warsztatów winno-kulinarnych. Doświadczenie nabyte podczas tych wydarzeń oraz teoria i praktyka zdobyte podczas handlu i serwisu wina uczyniły ze mnie sommeliera. Zdane egzaminy sprawiają, że wiedzę, którą posiadłem powinienem i chcę przekazywać innym.

Od kwietnia 2016 roku prowadzę autorski projekt TASTING ROOM. Miejsce tak skonstruowane, by najważniejszy był stół i to co na nim. A na stole dziać się może wiele. Poza degustacjami win, prezentacje herbat, czekolad czy mocnych alkoholi. Profesjonalne i precyzyjne oświetlenie stołu pozostawia resztę sali w tajemniczym półmroku, skupiając uwagę gości na smakach i aromatach.

O STRONIE

Nazwa strony MS-Sommelier dotyczy moich inicjałów i wykonywanego zawodu. Nie jest skrótem od tytułu Master Sommelier. Zaglądając tutaj znajdziecie cykliczne, profesjonalne panele degustacyjne, oceniane według sommelierskich standardów podczas "degustacji w ciemno". Urozmaiceniem będą artykuły na tematy pokrewne, stanowiące element pracy sommeliera.

 

MACIEJ SOKOŁOWSKI

 x 

Twój koszyk jest pusty