Tasting Room

Od kwietnia 2016 w Poznaniu, przy ulicy Wąskiej działa TASTING ROOM. Miejsce tak skonstruowane, by najważniejszy był stół i to co na nim. A na stole dziać się może wiele. Profesjonalne i precyzyjne oświetlenie stołu pozostawia resztę sali w tajemniczym półmroku, skupiając uwagę gości na kolorach, aromatach i smakach win. W odkrywaniu optymalnych doznań zapachowych i smakowych pomagają najwyższej klasy kieliszki Eisch. Tasting Room jest miejscem degustacji i kontemplacji jakościowych produktów podczas zamkniętych spotkań. Zbierają się tutaj osoby poszukujące doznań, chcące poszerzyć swoją wiedzę na temat win i wymienić się poglądami z pozostałymi uczestnikami wydarzeń. Do TASTING ROOMu można zawitać podczas cyklicznie organizowanych tu warsztatów, degustacji i kursów wiedzy o winie.  

TASTING ROOM od stycznia 2020 jest także SKLEPEM. Możecie kupić tutaj wina z mojej SELEKCJI. Składają się na nią zarówno wina z importu PONIENTE, jak i WINO NA BUTELKI, a także wina wyselekcjonowane od polskich importerów skupiających się na winach jakościowych. 

kalendarz imprez

 

KONTAKT

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 696 413 606

adres: ul. Wąska 1, 60-859 Poznań

MACIEJ SOKOŁOWSKI

 x 

Twój koszyk jest pusty